Jesteśmy producentem i dystrybutorem mebli biurowych na terenie województwa lubuskiego.

Oferujemy meble do stanowisk typu call center i open space, lady recepcyjne i elementy uzupełniające.

W ofercie szeroka gama ergonomicznych biurek, szaf i regałów biurowych.

Fotele gabinetowe i pracownicze, krzesła stacjonarne i konferencyjne oraz sofy znanych polskich producentów.

Meble dostępne są w bogatej gamie dekorów płyt laminowanych i naturalnych oklein.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę systemów mebli gabinetowych i pracowniczych.

O firmie

drukuj

Od ponad 20 lat zajmujemy się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy mebli biurowych. Przez te wszystkie lata wyposażyliśmy wiele instytucji takich jak: urzędy, banki, hotele, ośrodki wypoczynkowe, szkoły, uniwersytety, domy studenckie, kawiarnie, restauracje, sale konferencyjne i audytoryjne, a także wiele firm i osób prywatnych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę systemów mebli gabinetowych i pracowniczych, ergonomiczne biurka, szafy i regały biurowe, a także meble do stanowisk typu call center i open space, lady recepcyjne i elementy uzupełniające - czyli wszystko to, co jest niezbędne do zagospodarowania przestrzeni biura. Meble są dostępne w bogatej gamie dekorów płyt laminowanych i naturalnych oklein.

W swojej ofercie posiadamy również fotele gabinetowe i pracownicze, krzesła stacjonarne i konferencyjne oraz sofy znanych polskich producentów, które są produkowane, tak jak meble, zgodnie z systemem jakości ISO 9001:2000. Produkty naszych partnerów były wielokrotnie nagradzane na Międzynarodowych Targach Meblarskich.

Zapraszamy do współpracy.