Jesteśmy producentem i dystrybutorem mebli biurowych na terenie województwa lubuskiego.

Oferujemy meble do stanowisk typu call center i open space, lady recepcyjne i elementy uzupełniające.

W ofercie szeroka gama ergonomicznych biurek, szaf i regałów biurowych.

Fotele gabinetowe i pracownicze, krzesła stacjonarne i konferencyjne oraz sofy znanych polskich producentów.

Meble dostępne są w bogatej gamie dekorów płyt laminowanych i naturalnych oklein.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę systemów mebli gabinetowych i pracowniczych.

Meble biurowe lubuskie

drukuj
Strona głównaMeble biurowe lubuskie

Agromax jest producentem i dystrybutorem mebli biurowych na terenie województwa lubuskiego. Nasze meble charakteryzują się bardzo wysokim standardem. Oferujemy meble do miejsc pracy typu call center, gabinetów, recepcji, biurka, lady, meble pracownicze, regały, szafy, fotele, krzesła i sofy. Produkty które znajdują się w naszym asortymencie były niejednokrotnie wyróżniane na Międzynarodowych Targach. Oferujemy szeroką gamę mebli gabinetowych, mebli pracowiczych i mebli do sal konferencyjnych. Nasza oferta, to również stanowiska call center, stanowiska do pracy zespołowej, stanowiska z regulowaną wyskością oraz szereg dodatków m.in.: blendy frontowe biurek, dostawki recepcyjne, uchwyty do komputera, elementy do przewodów, panele oddzielające, ściany działowe, nadstawki na biurka, czy organizery.

Meble gabinetowe

Stylowe meble biurowe, wyprodukowane z tworzyw bardzo dobrej jakości cechujące się dużą wygodą i luksusowym wyglądem. Wybitną stylistykę stołów i biurek gwaranuje ich niepowtarzalna linia.

Meble pracownicze

Meble biurowe o szerokiej gamie kształtów umożliwiające dostosowanie wyglądu przestrzeni biur do charakteru i warunków miejsca pracy. Nadają każdemu z pomieszczeń firmy niepowtarzalny wizerunek.

Meble do sal konferencyjnych

Meble ukierunkowane pod względem budowy i funkcjonalności na prowadznie konferencji i spotkań służbowych, ułatwiające porozumiewanie się na płaszczyźnie pomiędzy pracownikami i klientami.

Call Center

Bazowe rodzaje stanowisk call center jakie znajdują się w naszym asortymencie to stanowiska z biurkami prostymi pozwalającymi na utworzenie zabudowy szeregowej i stanowiska z biurkami narożnymi pozwalające na układ w kształcie plastra miodu.

Stanowiska do pracy zespołowej

Stanowiska do pracy zespołowej charakteryzują się możliwością swobodnego porozumiewania się między sobą pracowników co gwarantuje niezabudowany układ mebil typu "ławka".

Stanowiska z regulowaną wysokością

W pracy biurowej z uwagi na siedzący tryb bardzo ważnym czynnikiem jest ergonomia stanowiska. Nasze meble umożliwiają szybką zmianę pozycji pracownika z siedzącej na stojącą co jest jedną z najlepszych opcji zapobiegania zagrożeniom związanym z siedzącą pracą.

Wyposażenie dodatkowe

W wyposażeniu dodatkowym znajdują się między innymi: blendy frontowe biurek, dostawki recepcyjne, uchwyty do komputera, elementy do przewodów, panele oddzielające, ściany działowe, nadstawki na biurka i organizery.

Tagi: meble do gabinetu Zielona Góra, Opens internal link in current windowmeble biurowe Zielona Góra, meble biurowe Agromax, Opens internal link in current windowmeble lubuskie, meble Zielona Góra, Opens internal link in current windowfotele Zielona Góra, krzesła lubuskie, sofy Agromax, kolekcja sof lubuskie, kolekcja foteli Zielona Góra, lady recepcyjne Zielona Góra, lady recepcyjne lubuskie, meble lubuskie, meble do restauracji Agromax, meble do restauracji Zielona Góra, meble kawiarniane, meble Zielona Góra, meble lubuskie, meble do kawiarni lubuskie, meble metalowe Zielona Góra, meble hotelowe Zielona Góra, meble do hoteli lubuskie, meble szkolne Zielona Góra, meble szkolne lubuskie, szafy z drzwiami przesuwnymi Zielona Góra, meble mieszkalne lubuskie, Opens internal link in current windownoti Zielona Góra, meble zielona góra, Opens internal link in current windowmeble LUBUSKIE, Agromax, meble do biura Zielona Góra, meble do hotelu lubuskie, meble do sal konferencyjnych Zielona Góra, Opens internal link in current windowmeble do szkoły Agromax, meble do warsztatu lubuskie, wyposażenie biur Zielona Góra,Opens internal link in current window meble zielona góra, stylowe łóżka lubuskie, stylowe łóżka zielona góra, materace lubuskie, materace zielona góra,meble do gabinetów lekarskich lubuskie, meble do gabinetów lekarskich zielona góra, meble do gabinetów adwokackich lubuskie, meble do gabinetów adwokackich zielona góra, regulowane biurka lubuskie, regulowane biurka zielona góra